?

Log in

No account? Create an account

листопад 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Розроблено LiveJournal.com
каспер

casper2109 in mandry_in_ua

Луцький Зоопарк


Зоопарк. Луцький зоопарк надзвичайно цікавий. Він маленький, але це навряд чи можна занести в графу мінусів. Навпаки! Переконаний, що це величезний плюс, бо стає не зоопарком, а якимось таким по-домашньому комфортним місцем, де багато дітей радіють побаченому. А побачити є що!
Наприклад, вагітна дика кабаниха живе з верблюдом (до речі, здається, найнещаснішим там), але інколи легко може вийти погуляти зоопарком: бігає по зеленій траві, ходить в гості до плаваючих птахів, зрідка лякає малих дітей, але ще не відомо хто кого більше. Ніхто її не ловить, окрім бажаючих зняти цю незвичність на камеру, і вона сама повертається за грати до свого співжильця.


1.


2.


3.Або ж можна годину простояти біля клітки сім’ї ведмедів. Грати подвійні, до речі: самець і самка живуть в окремих клітках, а за ними ще маленький двір (метрів зо два-три), щоб ведмеді не подряпали відвідувачів. Так от по тому подвір’ю зараз спокійно гуляє трійня маленьких ведмежат і охочих подивитися на цих чудних малюків чимало. Але на цьому не закінчується…Ведмедята вільно пролазять через огорожу, що відділяє їхнього «двора» від решти зоосаду і граються з людьми.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.а їхня мати почуває себе не так вільноАле є тут не менш цікаві звірі..

13.


14.


15.


16.Охоронець


17.Киця спить


18.Лань..


19...обідає


20.ворона теж


21.і гризуни


22.але всі тварини сумні, бо в неволіА вся ця втіха знаходиться у превеликому гарному парку, де можна гуляти хоч цілий день…

23.


24.


25.


26.


27.


Теги:

Comments

а яка вонь там стоїть, і в яких тісних клітках тримають бідолашних тварин, шоби рагулі-поліщуки висунули туди на вихдні, привчаючи дітей до зверхності над іншими живими істотами. думайте, що і для кого піарите. вам не довелось бачити, як молодий ведмідь б'ється там головою об свою тісну клітку? а мені доводилось це бачити протягом року, скільки я гуляла поблизху у парку з собакою. а ще перед тим ведмедиця роздерла дівчинку на очах у матері.
вам того мало?
ганьба, блядь.
1. автор тут до чого. Гарна прогулянка зоопарком.
2. як що не буде відвідувачив то ці звіри зовсім помруть
3. напевно хтось винен, хто не доглядав дитину, що сталося така трагедія. Може треба розповідати на скільки небеспечна дика тварина.
4. як у медведя з*явиться більша теріторія як що не піарити зоопарк не росповідати о проблемах.
5. Зоопарки повинни бути !!! Але ж треба звісно за ними слідкувати і робити всі умови.
цікаво, але де інші звіри. Який зоопарк сам по собі, що є цікавого, яки тварини присутні, є дендраріум ?
маленький, порівняно з Київським то взагалі мізерний...
більше тварин не публікував, бо через сітку вийшли поганенько
ненавижу зоопарки
+100
але мене тут переконують, що нібито зоопарки призначені для "збереження популяції". Ващє брєд.
зоопарки хороша річ тоді, коли їхня мета дбати про тварин і їх збереження.
І це підтримується людьми через квитки чи членські внески.

Ось як це робиться в Сан Дієґо, наприклад:
http://www.sandiegozoo.org/conservation/
ДЯкую!!!! був там в дитинстві кілька разів !
ти б там посидіть в клітці не хотів би?
Дякую за фотографії. Перечитала коментарі - не звертайте увагу, є люди які люблять потролити, напевно якісь проблеми внутрішнього характеру. Шкода звичайно звіряток - умови жахливі. Я не є прихильницею зоопарків, але якщо створити хороші умови, то може не так вже й погано тим тваринам там. Я колись була у Вроцлавському - дуже гарний зоопарк, там такі території, що всіх звірів і не побачила, бо гуляли собі десь там... О це правильно. А для дітей зоопарки - це велика радість, купа позитивних емоцій. І як не як, тварини створені, щоб служити людям, навіть в Біблії пише звернення Бога до людей: "плодіться й помножуйтесь, і наповнюйте землю, володійте нею, і пануйте над рибами морськими, і над птахами небесними, і над кожною твариною". А от про те, щоб їсти їх - нічого не сказано :))
то може запросити до управління іноземців? бо наша влада,видно,не справляється..

оопарки взагалі, і особливо такі як в нас - свідчення невихованості, незрілості і дикунства суспільства.

Вихована і інтелегентна людина не змогла б прогулюватися поміж страждаючих в'язнів, і з цікавістю їх розглядати, хаваючи попкорн чи морозиво, отримуючи задоволення від процесу. Та і взагалі, зоопарк - задоволення яке базується на чужому стражданні.
+1
влучніше не скажеш.
я впевнений, що не мій скромний пост став причиною подальшого обговорення, але хотів б наголосити одну річ.

Основна мета ідеі "зоопарку" -- це робота по збереженню тварин, які під загрозою, або на межі винищення. І це не мається на увазі, що треба зловити кілька останніх кондорів, замкнути їх в клітку і щоб народ на це дивився. Треба прикласти зусиль, щоб вони розмножились і були випущені назад на волю. Де речі, це успішно було зроблено.
Тобто: "_conservation_ first"

В моєму розумінні "зоопарк", це швидше "науково-дослідний інститут", а не набір бетонно-арматурних карцерів, де замкнені звірі.
Мої найбільші дитячі стреси були пов`язані із зоопарками і цирками. І вже дорослою я вийшла з київського зоопарка вся зарьована. Людина - найжорстокіша тварина.
Фотки просто супер! Особливо ведмежатки
дякую)