?

Log in

No account? Create an account

листопад 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Розроблено LiveJournal.com
каспер

casper2109 in mandry_in_ua

Луцький Зоопарк


Зоопарк. Луцький зоопарк надзвичайно цікавий. Він маленький, але це навряд чи можна занести в графу мінусів. Навпаки! Переконаний, що це величезний плюс, бо стає не зоопарком, а якимось таким по-домашньому комфортним місцем, де багато дітей радіють побаченому. А побачити є що!
Наприклад, вагітна дика кабаниха живе з верблюдом (до речі, здається, найнещаснішим там), але інколи легко може вийти погуляти зоопарком: бігає по зеленій траві, ходить в гості до плаваючих птахів, зрідка лякає малих дітей, але ще не відомо хто кого більше. Ніхто її не ловить, окрім бажаючих зняти цю незвичність на камеру, і вона сама повертається за грати до свого співжильця.


1.


2.


3.Або ж можна годину простояти біля клітки сім’ї ведмедів. Грати подвійні, до речі: самець і самка живуть в окремих клітках, а за ними ще маленький двір (метрів зо два-три), щоб ведмеді не подряпали відвідувачів. Так от по тому подвір’ю зараз спокійно гуляє трійня маленьких ведмежат і охочих подивитися на цих чудних малюків чимало. Але на цьому не закінчується…Ведмедята вільно пролазять через огорожу, що відділяє їхнього «двора» від решти зоосаду і граються з людьми.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.а їхня мати почуває себе не так вільноАле є тут не менш цікаві звірі..

13.


14.


15.


16.Охоронець


17.Киця спить


18.Лань..


19...обідає


20.ворона теж


21.і гризуни


22.але всі тварини сумні, бо в неволіА вся ця втіха знаходиться у превеликому гарному парку, де можна гуляти хоч цілий день…

23.


24.


25.


26.


27.


Теги:

Comments

ненавижу зоопарки
+100
але мене тут переконують, що нібито зоопарки призначені для "збереження популяції". Ващє брєд.
+1. Просто убогість і злиденність наших зоопарків заважають так думати. Я теж не люблю Луцький зоокуточок, проте діти мої зі мною не згідні.
якби не люди і не наслідки їх діяльності, то тварини би не вимирали, і не лишались в єдиному "примірнику", а їх популяція регулювалась би природнім шляхом. динозаври вимерли до появи людей, і лише до цього люди не причетні.

це все одно що сказать: якби не тюрми, то не було б свободи.
впрочєм, з тобою говорити - як з пустою консервною банкою. уже не перший раз, єбонашка, ти в неадекватє, краще свою популяцію контролюй, щоб поменше розповсюджувалось дебілкуватих і недорікуватих на планеті.
про Луцький зоопарк я знаю більше ніж ти. Ніякій популяції тварин він не сприяє. Він сприяє популяції алчних чиновників і рагулів, які ходять туди пощьолкувать сємкі.

wikipedia каже

Зоопа́рк (зоологічний парк) — територія спеціально створена людиною з будівлями і обладнанням для утримання, збереження зникаючих видів та публічного показу тварин.

Зоопарк — одна з унікальних лабораторій зі збереження різноманітності тваринного світу і музей живої природи, створений людиною, має науково-просвітницьке значення.
----------------
Зоологічні парки створюються з метою організації екологічної освітньо-виховної роботи, створення експозицій рідкісних, екзотичних та місцевих видів тварин, збереження їх генофонду, вивчення дикої фауни і розробки наукових основ її розведення у неволі.

Зоологічні парки загальнодержавного значення є природоохоронними культурно-освітніми та науково-дослідними установами.

Re: wikipedia каже

Варто хоч раз відвідати український зоопарк, щоб зрозуміти, наскільки помиляється вікпедія.