?

Log in

No account? Create an account

листопад 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Розроблено LiveJournal.com
каспер

casper2109 in mandry_in_ua

Луцький Зоопарк


Зоопарк. Луцький зоопарк надзвичайно цікавий. Він маленький, але це навряд чи можна занести в графу мінусів. Навпаки! Переконаний, що це величезний плюс, бо стає не зоопарком, а якимось таким по-домашньому комфортним місцем, де багато дітей радіють побаченому. А побачити є що!
Наприклад, вагітна дика кабаниха живе з верблюдом (до речі, здається, найнещаснішим там), але інколи легко може вийти погуляти зоопарком: бігає по зеленій траві, ходить в гості до плаваючих птахів, зрідка лякає малих дітей, але ще не відомо хто кого більше. Ніхто її не ловить, окрім бажаючих зняти цю незвичність на камеру, і вона сама повертається за грати до свого співжильця.


1.


2.


3.Або ж можна годину простояти біля клітки сім’ї ведмедів. Грати подвійні, до речі: самець і самка живуть в окремих клітках, а за ними ще маленький двір (метрів зо два-три), щоб ведмеді не подряпали відвідувачів. Так от по тому подвір’ю зараз спокійно гуляє трійня маленьких ведмежат і охочих подивитися на цих чудних малюків чимало. Але на цьому не закінчується…Ведмедята вільно пролазять через огорожу, що відділяє їхнього «двора» від решти зоосаду і граються з людьми.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.а їхня мати почуває себе не так вільноАле є тут не менш цікаві звірі..

13.


14.


15.


16.Охоронець


17.Киця спить


18.Лань..


19...обідає


20.ворона теж


21.і гризуни


22.але всі тварини сумні, бо в неволіА вся ця втіха знаходиться у превеликому гарному парку, де можна гуляти хоч цілий день…

23.


24.


25.


26.


27.


Теги:

Comments

Діти, що живуть у селах, ніколи не бачать звірів у зоопарках, і тим не менш, знають, що звірі існують. А заганяти звірів у клітку та годувати їх там "для того, щоб діти бачили" - то чому вас не посадити у клітку та не водити дітей на вас дивитися?
ну а чого ви не зробили велики парк де можна було б подивитись тварин яки гуляли б на великих теріторіях ?

Як раз діти що живут в селі, більше за все і їздять на екскурсію до зоопарків.

Так само чого заводят домашніх тварин, я вже мовчу про тварин в селі яких розводять для того щоб вбити ...

мабуть я не визиваю такого інтересу щоб на мене ходити дивились. Та і у нас багато народу сидить за гратами, але на них теж не дивляться ....

Також багато тварин яки в зоопарках були врятовані, або народились у не волі ...

Можно довго с себе корчити захисника тварин і так нічого не зробити для них.
+1
і кидати недоїдки у пику.
Діти, що живуть у селах , хоч якихось звірів бачать, а в мене була однокласниця яка корову лише на фотографії бачила. Я не є прихильником зоопарків, але вже краще тоді звірів в цирку заборонити, не гадаєте? А дельфінарії у Львові, хіба то не знущання? Зоопарк, якщо він наприклад такий як у Вроцлаві, - найменша біда.
зате подруга бачила кожен день тебе, животне.
який цікавий точечний феномен щодо дельфінаріїв - тут якийсь проблєск свідомості зачепив звивину.
але знущання в цирку не зачепило.
ну-ну... і в кого тут зуд? :D
ти ще хочеш повийобуватись і себе за дупу покусать, мокріца, як ото було в мене давєча в днєвнєчгє?) токо я можу пошібчє прижеч - будеш навєчно в ТП.
і що?
і всьо. кушай кал, дєтка.