?

Log in

No account? Create an account

листопад 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Розроблено LiveJournal.com
каспер

casper2109 in mandry_in_ua

Луцький Зоопарк


Зоопарк. Луцький зоопарк надзвичайно цікавий. Він маленький, але це навряд чи можна занести в графу мінусів. Навпаки! Переконаний, що це величезний плюс, бо стає не зоопарком, а якимось таким по-домашньому комфортним місцем, де багато дітей радіють побаченому. А побачити є що!
Наприклад, вагітна дика кабаниха живе з верблюдом (до речі, здається, найнещаснішим там), але інколи легко може вийти погуляти зоопарком: бігає по зеленій траві, ходить в гості до плаваючих птахів, зрідка лякає малих дітей, але ще не відомо хто кого більше. Ніхто її не ловить, окрім бажаючих зняти цю незвичність на камеру, і вона сама повертається за грати до свого співжильця.


1.


2.


3.Або ж можна годину простояти біля клітки сім’ї ведмедів. Грати подвійні, до речі: самець і самка живуть в окремих клітках, а за ними ще маленький двір (метрів зо два-три), щоб ведмеді не подряпали відвідувачів. Так от по тому подвір’ю зараз спокійно гуляє трійня маленьких ведмежат і охочих подивитися на цих чудних малюків чимало. Але на цьому не закінчується…Ведмедята вільно пролазять через огорожу, що відділяє їхнього «двора» від решти зоосаду і граються з людьми.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.а їхня мати почуває себе не так вільноАле є тут не менш цікаві звірі..

13.


14.


15.


16.Охоронець


17.Киця спить


18.Лань..


19...обідає


20.ворона теж


21.і гризуни


22.але всі тварини сумні, бо в неволіА вся ця втіха знаходиться у превеликому гарному парку, де можна гуляти хоч цілий день…

23.


24.


25.


26.


27.


Теги:

Comments

мій пост стільки коментарів викликав :)

відомо, що посмішка продовжує життя - думаю..впевнений,зоопарк зробив свою справу :)

Re: мій пост стільки коментарів викликав :)

ну то видужуйте :) і обливайте "нєхарошого"

Re: мій пост стільки коментарів викликав :)

а от у мене попередній пост про Замок, то може я пропагандую ним насилля, піарю війну?

..цікаво..


а наступний буде про ДрамТеатр, то що я піаритиму? чудні люди,..типу зульфії

Re: мій пост стільки коментарів викликав :)

а кому і для чого ти тут піариш? власне, замок Любарта - це реконструкція. луцький драматичний театр - це посміховисько і тераріум творчиї імпотенції, суцільне жалюгіддя.

Re: мій пост стільки коментарів викликав :)

бггггг
його реконструювали руками школярів і пту-шників в 50-і роки. будеш мені розповідать. моя мама - виросла на Пугачова, і на замкових каменюках. там були тільки рови і невеличкі надбудови. все там майже звели заново після війни, тому що німці поряд підривали мури.