?

Log in

No account? Create an account

листопад 2016

S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   
Розроблено LiveJournal.com
каспер

casper2109 in mandry_in_ua

Луцький Зоопарк


Зоопарк. Луцький зоопарк надзвичайно цікавий. Він маленький, але це навряд чи можна занести в графу мінусів. Навпаки! Переконаний, що це величезний плюс, бо стає не зоопарком, а якимось таким по-домашньому комфортним місцем, де багато дітей радіють побаченому. А побачити є що!
Наприклад, вагітна дика кабаниха живе з верблюдом (до речі, здається, найнещаснішим там), але інколи легко може вийти погуляти зоопарком: бігає по зеленій траві, ходить в гості до плаваючих птахів, зрідка лякає малих дітей, але ще не відомо хто кого більше. Ніхто її не ловить, окрім бажаючих зняти цю незвичність на камеру, і вона сама повертається за грати до свого співжильця.


1.


2.


3.Або ж можна годину простояти біля клітки сім’ї ведмедів. Грати подвійні, до речі: самець і самка живуть в окремих клітках, а за ними ще маленький двір (метрів зо два-три), щоб ведмеді не подряпали відвідувачів. Так от по тому подвір’ю зараз спокійно гуляє трійня маленьких ведмежат і охочих подивитися на цих чудних малюків чимало. Але на цьому не закінчується…Ведмедята вільно пролазять через огорожу, що відділяє їхнього «двора» від решти зоосаду і граються з людьми.


4.


5.


6.


7.


8.


9.


10.


11.


12.а їхня мати почуває себе не так вільноАле є тут не менш цікаві звірі..

13.


14.


15.


16.Охоронець


17.Киця спить


18.Лань..


19...обідає


20.ворона теж


21.і гризуни


22.але всі тварини сумні, бо в неволіА вся ця втіха знаходиться у превеликому гарному парку, де можна гуляти хоч цілий день…

23.


24.


25.


26.


27.


Теги:

Comments

Дякую за фотографії. Перечитала коментарі - не звертайте увагу, є люди які люблять потролити, напевно якісь проблеми внутрішнього характеру. Шкода звичайно звіряток - умови жахливі. Я не є прихильницею зоопарків, але якщо створити хороші умови, то може не так вже й погано тим тваринам там. Я колись була у Вроцлавському - дуже гарний зоопарк, там такі території, що всіх звірів і не побачила, бо гуляли собі десь там... О це правильно. А для дітей зоопарки - це велика радість, купа позитивних емоцій. І як не як, тварини створені, щоб служити людям, навіть в Біблії пише звернення Бога до людей: "плодіться й помножуйтесь, і наповнюйте землю, володійте нею, і пануйте над рибами морськими, і над птахами небесними, і над кожною твариною". А от про те, щоб їсти їх - нічого не сказано :))
то може запросити до управління іноземців? бо наша влада,видно,не справляється..

ну да, хтось так і спішить віддати свого портфеля. Але ідея хороша, як кажуть : нове - це давно забуте старе. То я про Рюрика згадала.
бггааа))
піздєц, яке мракобєсіє, дорогенька.
ти в комсічєских християно-комуністах не состоїш случайно?
ілі може яке влагаліщне православіє-сєктанство будеш ше проповідувать?
заткнула би зєв краще, а то просквозить.
а не пішли би ви на...
з удовольствієм. ось тільки уймьош свій зуд - так одразу.
та мені якось насрати на неї.Напевно нещасна жінка, інакше чого зла як собака. Соромно за таких журналістів.
дивне створіння :)
твоїм уліточним умом, нещасна рагулихо, не охватіть космічєскіх богінь. не дивно шо ти вахує зранку до вечора.
нагадала мені Настасью Філіповну, така жінка конкретна :))
http://www.youtube.com/watch?v=CE9RItER4nA
ооо, діагнози! як я це люблю.))
діагнози ставлять ті, хто цікавиться і має до того підстави. може ти довідки почнеш ше видавать? мені в басейн треба нову.
соромно має буть тільки за себе. за чужих не соромся, голубко, бо викладу сріншот де ти сама себе ляснула по пизді - на зал підеш кадрілью.